de gezichten van VeiligheidNL

Text widget

VeiligheidNL

Atoomclub Amsterdam

Overschiestraat 65

1062 XD Amsterdam

T: 020 – 511 45 11

 

Op ons kantoor in Amsterdam werken zo'n 50 mensen. Benieuwd wie u tegen kunt komen? Op deze pagina kunt u vast kennismaken.

 

Directie

Vera Verdegaal
Directeur/Bestuurder
v.verdegaal@veiligheid.nl
06 51 55 88 87

Programma Opgroeien en Ouder worden

Saskia Kloet
Programma manager
s.kloet@veiligheid.nl
06 21 15 23 88
Chantal Zuizewind
Onderzoeker/consultant
c.zuizewind@veiligheid.nl
06 38 69 50 14
Ine Buuron
Consultant
i.buuron@veiligheid.nl
06 38 69 50 06
Judith Kuiper
Onderzoeker
j.kuiper@veiligheid.nl
06 38 69 50 00
Mariëlle Hermans
Onderzoeker/consultant
m.hermans@veiligheid.nl
06 38 69 49 97
Merei Lugtenberg
Consultant
m.lugtenberg@veiligheid.nl
06 38 69 49 49
Mieke Cotterink
Onderzoeker
m.cotterink@veiligheid.nl
06 38 69 49 51
Rozan van der Veen
Onderzoeker
r.vanderveen@veiligheid.nl
06 38 69 49 96
Zeina Bassa
Consultant
z.bassa@veiligheid.nl
06 38 69 49 36

Programma Werk en Vrije tijd

Casper Dirks
Programma manager
c.dirks@veiligheid.nl
06 46 90 57 93
Charlotte Bruijnen
Consultant
c.bruijnen@veiligheid.nl
06 21 57 08 70
Ellen Kemler
Onderzoeker
e.kemler@veiligheid.nl
06 38 69 50 15
Hedy Goossens
Onderzoeker
h.goossens@veiligheid.nl
06 38 69 50 08
Huib Valkenberg
Gegevens Analist
h.valkenberg@veiligheid.nl
06 38 69 50 07
Marije Oosterheert
Consultant
m.oosterheert@veiligheid.nl
06 38 69 49 56
Victor Zuidema
Consultant
v.zuidema@veiligheid.nl
06 38 69 49 38
Vincent Gouttebarge
Consultant
v.gouttebarge@veiligheid.nl
06 38 69 49 37

Finance en ICT

Peter van Bemmel
Manager
p.vanbemmel@veiligheid.nl
06 21 17 89 89
Anita Boerlijst
Medew. Financiële Administratie
a.boerlijst@veiligheid.nl
06 38 69 50 11
Gerben Stam
Medew. Financiële Administratie
g.stam@veiligheid.nl
06 38 69 49 41
Henk Zantvoord
Systeembeheerder
h.zantvoord@veiligheid.nl
06 29 38 95 71